Артем Фісюн на ток-шоу Energy Freedom

Підбиваємо підсумки ток-шоу Energy Freedom з Андрієм Куликовим, організованого бізнес-спільнотою Energy Club. У вівторок, 6 липня, учасники ток-шоу обговорили тему «Два роки ринку електроенергії в Україні: які досягнення та що обов’язково потрібно покращити?»

Артем Фісюн, директор з продажів ТОВ «Криворізька енергетична компанія». Фрагменти виступу:

«Те, що ми спостерігаємо зараз в діях уряду і в діях Регулятора, це всього лише ситуативне, а не системне рішення. І навіть щодо ефективності цього ситуативного рішення дійсно багато питань. Зафіксований нижній прайс-кеп на ринку РДН, і сьогодні він показав величезний профіцит, присутній на цьому ринку, і велика кількість електроенергії взагалі не реалізована. І продати цю електроенергію більше немає де. Причиною цього є вплив гравців із монопольною часткою на цьому ринку, коли приймаються певні рішення.

Чи буде вирішена ситуація з введенням REMIT, я не знаю. Якщо його введуть так, як ввели ринок, то, мабуть, не буде. Хочеться бачити механізм реалізації цього всього процесу.

За відсутність балансу в енергетичній системі відповідає «Укренерго» і питань до них багато як в учасників ринку, так і у генерації. Якщо нам винні за 9 місяців і генерації винні за 9 місяців, то де зараз ці кошти й хто за це буде відповідати?

Потрібно розв’язувати питання ПСО і це питання політичної волі, тому що з цим інструментом працювати, балансувати енергетичну систему і взагалі економічний баланс, буде дуже складно.

Ми готові створювати з іншими учасниками і з генерацією платформи для розв’язання цих питань. Ми готові рухатися в змінах ринку, ми розуміємо, що ринку це необхідно, і ми готові працювати».

Попередні новини
Замовити

Якщо Ви бажаєте зробити попередні розрахунки ефективності співпраці, будь ласка заповніть та надішліть форму. Наші спеціалісти зв'яжуться з Вами найближчим часом. Дякуємо.

Повідомлення надіслано
*
Ім'я
*
Телефон
*
Поле обов'язковe