“ArcelorMittal Кривий Ріг” подав прохання щодо мораторію на підняття тарифів за передачу електроенергії

Найбільший металургійний комбінат України прогнозує значне зниження конкурентоздатності в разі введення запланованого через місяць, 1 листопада, збільшення тарифу на передачу електроенергії. У зв’язку з цим на ім’я голови комітету Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг було направлено листа з проханням про ініціацію мораторію на збільшення відповідного тарифу.
Заплановане підвищення тарифу з 240 до 640 грн за МВт⋅год (без ПДВ) у масштабах споживання “ArcelorMittal Кривий Ріг” має призвести до близько 225 млн грн додаткових затрат лише за листопад та грудень 2020 року. При цьому, вартість електроенергії зараз складає близько 10% від собівартості продукції комбінату.
“ArcelorMittal Кривий Ріг” лише одне з багатьох підприємств України, що має високу залежність від електроенергії і таке велике збільшення тарифу на передачу електроенергії матиме системний вплив з негативними результатами у вигляді значного падіння конкурентоздатності продукції українських виробників та, зрештою, скорочення персоналу підприємств.

Попередні новини
Замовити

Якщо Ви бажаєте зробити попередні розрахунки ефективності співпраці, будь ласка заповніть та надішліть форму. Наші спеціалісти зв'яжуться з Вами найближчим часом. Дякуємо.

Повідомлення надіслано
*
Ім'я
*
Телефон
*
Поле обов'язковe