Моніторинг та аудит споживання електроенергії підприємством

Неефективність споживання електричної енергії – проблема, актуальна для будь-якої галузі: від важкої промисловості до сфери харчування. Зазвичай витрати електрики вимірюють лише на вході в енергосистему підприємства, а розхід на основних та вторинних споживачах залишається непоміченим. І даремно: втрати електроенергії через зламане або неефективне обладнання, невдалий робочий графік, неправильно підключені аба настроєні електролічильники, невраховані навантаження підвищують собівартість кінцевого продукту або послуги.

Спеціалісти ісландської компанії eTactica, лідера у сфері енергетичного менеджменту та інжинірингу, підрахували, що зменшення витрат на струм на 10% у роздрібній торгівлі забезпечує зростання чистого прибутку на 16%.

Моніторинг електроспоживання здійснюється шляхом підключення спеціального контролера у точці вводу електрики на підприємство. Для спостереження за електричними процесами безпосередньо на розподільних щитках, елементах обладнання використовуються переносні реєстратори. Параметри навантаження на кожну підмережу відслідковуються у режимі реального часу за допомогою програмного забезпечення. Далі зібрана інформація обробляється, аналізуються і подається замовнику у вигляді діаграм і графіків.

Моніторинг, проведений нашою компанією, дозволяє:

  • знайти джерела надмірних витрат електричної енергії;
  • перерозподілити навантаження між тарифними зонами;
  • скласти правильний розклад техобслуговування і робочий графік;
  • своєчасно попередити несправності обладнання;
  • оцінити ефективність енергозберігаючих заходів;
  • безпроблемно додати нове навантаження;
  • швидше знайти причину виходу з ладу обладнання;
  • зменшити витрати на електрику, підвищити чистий прибуток.

Бажаєте отримати повну інформацію про стан свого електрогосподарства? Замовте електроаудит. Він проводиться шляхом збору інформації і вимірювання. Під час обстеження на об`єкті оцінюється якість подачі струму, виявляються несправності в електромережі. Наші спеціалісти складають структуру балансу витрат електроенергії різними групами споживачів, визначають рівень раціональності споживання загалом.

Завдяки послузі “аудит споживання електроенергії”, ви зможете усунути дефекти і перевантаження електричних систем, підвищив тим самим безпеку на підприємстві. Дані, отримані в результаті перевірки, можна використовувати для модернізації електроживлення і технічного переоснащення виробництва. І головне: разом зі звітом фахівці Криворізької енергетичної компанії дають рекомендації, дотримуючись яких замовник зможе заощадити до 30% витрат на електричну енергію!

Замовити

Якщо Ви бажаєте зробити попередні розрахунки ефективності співпраці, будь ласка заповніть та надішліть форму. Наші спеціалісти зв'яжуться з Вами найближчим часом. Дякуємо.

Повідомлення надіслано
*
Ім'я
*
Телефон
*
Поле обов'язковe