Будівництво сонячної електростанції для дому

Шукаєте спосіб примножити накопичені статки? Думаєте про безбідне майбутнє батьків або своє? Інвестуйте у сонячну енергетику. Завдяки українському законодавству, що підтримує перехід на відновлювані джерела енергії, ви можете стати просьюмером – одночасно виробником і споживачем електрики, отриманої біопозитивним шляхом. Таким чином, встановивши сонячні панелі, ви піклуєтесь не тільки про свій прибуток, але створюєте безпечне середовище, покращуєте умови існування нинішніх та майбутніх поколінь.

Власником побутової сонячної електростанції може стати будь-хто. Ніяких дозвільних документів на це не потрібно. Ви можете встановити фотоелектричні модулі – пристрої, що отримують постійний струм з енергії сонця, – на даху, фасаді будинку або присадибній ділянці. У системах автономного постачання електроенергії та/або гарячої води їх доповнюють автономним інвертором та акумуляторними батареями.

Струмом можна забезпечити не тільки власне домогосподарство. Установки потужністю більше 10-15 кВт цілий рік виробляють більше, ніж можна спожити. Зайву електричну енергію можна продавати за “зеленим” тарифом, але електростанція повинна бути мережевою, тобто утворюватися сонячними панелями та мережевим інвертором. Акумулятори до складу такої системи не входять.

Чому вигідно будувати з нами?

  • Великий досвід. Компанія починала свою діяльність саме з будівництва домашніх сонячних електростанцій. З 2013 року нами реалізовано більше 600 проектів.
  • Супровід на всіх етапах. Пропонуємо повний спектр послуг – від підбору фотоелектричного обладнання до оформлення “зеленого” тарифу.
  • Працюємо по всій Україні*. Завдяки власній логістиці та мережі монтажно-будівельних бригад оперативно втілюємо проекти в будь-якому куточку країни.
  • Індивідуальний підхід до клієнта. Пропонуємо різні за ціною варіанти обладнання та монтажу. Робимо знижки великим та постійним замовникам.
  • Висока якість та гарантії. Все обладнання, що постачається, має сертифікати, гарантії від виробника. За стандартами компанії клієнт 5 років отримує безкоштовне техніко-сервісне обслуговування.

* Примітка. Окрім тимчасово окупованих територій.

З Криворізькою енергетичною компанією ви економите час та гроші. Враховуючи, що сонячна енергетика – порівняно молода галузь в Україні, реалізація проектів “сонячна електростанція під ключ” рідко обходиться без екстраординарних будівельних, технічних та правових рішень. А щоб їх приймати потрібен великий кваліфікований штат, досвід роботи та бажання догодити замовнику. Все це є, тому дуже часто разові клієнти стають у нас постійними. Тепер увійти у коло успішних та передових просьюмерів ми пропонуємо вам. Звертайтесь, і ми обов’язково втілемо ваше бажання наповнити дім світлом і теплом від сонця.

Замовити

Якщо Ви бажаєте зробити попередні розрахунки ефективності співпраці, будь ласка заповніть та надішліть форму. Наші спеціалісти зв'яжуться з Вами найближчим часом. Дякуємо.

Повідомлення надіслано
*
Ім'я
*
Телефон
*
Поле обов'язковe