Адміністративний енергоконсалтинг

Як зменшити витрати електроенергії на виробництві? Де шукати надійного постачальника струму? Вільний енергоринок вимагає від бізнесу правової та економічної обізнаності. Для ефективної взаємодіі з електропостачальником великі підприємства можуть дозволити собі утримувати штат фахівців. Усі інші звертаються до консалтингових агентств.

Консультанти Криворізької енергетичної компанії допоможуть вам на етапі переходу до нового постачальника. Вони проаналізують існуючі комерційні пропозиції, оберуть оптимальний варіант електропостачання, згідно запиту вашого підприємства. Наші спеціалісти проводять експертизу двосторонніх договорів на відповідність чинному законодавству, дають поради щодо поліпшення умов купівлі електроенергії. Крім разових консультацій ми надаємо комплексні.

Щомісячне абонентське обслуговування включає:

  • надання рекомендацій по зменшенню обсягів спожитого струму;
  • прогноз споживання у цьому та наступному місяці;
  • розрахунки вартості електроенергії для замовника;
  • перевірку правильності цін від електропостачальника;
  • вимірювання навантажень та передачу даних постачальнику;
  • здійснення контролю за дотриманням кількісних та потужносних лімітів;
  • підготовку звіту з електроспоживання для організації-постачальника.

Постійний супровід передбачає підготовку звернень до енергопостачальника у разі виникнення непорозумінь та спірних питань, своєчасне інформування про зміни в енергетичному законодавстві. Маючи досвід постачання електричної енергії, ми чудово розуміємось на тонкощах купівлі-продажу струму. А отже здатні попередити про “підводні камені” і уберегти від прийняття невірних рішень.

Замовити

Якщо Ви бажаєте зробити попередні розрахунки ефективності співпраці, будь ласка заповніть та надішліть форму. Наші спеціалісти зв'яжуться з Вами найближчим часом. Дякуємо.

Повідомлення надіслано
*
Ім'я
*
Телефон
*
Поле обов'язковe